MAI / LEHEKUU

KuupäevPäevKellaaegSündmused või tegevusedKohtSihtgruppKorraldajadLisainfo
22.K18 - 19 

KOOLIEELIKUTE ÕHTU 

  K.Länts 
29.  K8.15

Viimane klassijuhataja tund 

Koduklass

9.a ja 9.b

 

I.Reinvald, K.TiismusPärast klassijuhataja tundi kogunevad üheksandikel fuajeesse, kus neid ooravad juba 1. ja  8. klassid.
9.-9.10

TUTIPÄEV algab

kogunemisega ringile, suured ja väikesed vaheldumisi.

Fuajee9.ab ja 1.ab

8. klassid ja A. Leuska-Tattar, A.Raiste.

1. klasside muusikaline tervitus, A.Kivilo

Esimeste õpetaja pöördumine (M.Kriisa /K.Tõnson)

9.10-9.30

TUTIPÄEVA TIIR KOOLIS 

Ahelas liigutakse koolimajas ja õuealal. Lõpuks ühispildistamine õueklassis!

Klassid ja õueala9.ab ja 1.ab8. klassid ja A. Leuska-Tattar, A.Raiste.
9.45-10.45

TUTIPÄEVA MÖLL koos kaheksandikega

Võimla9.ab ja 8.ab 8. klassid ja A. Leuska-Tattar, A.Raiste.
31.? R13.00- 14.00

JUHTKONNA VASTUVÕTT KIITUSKIRJADEGA LÕPETANUD ÕPILASTELE

Aula 

K.Vilson, K.Länts, K.Varrik, 

R.Rõõmusaare

 

 

 JUUNI / JAANIKUU

KuupäevPäevKellaaegSündmused ja tegevusedKohtSihtgruppKorraldajadLisainfo
3.

 E

9.30- 12.30

VUNKIDES SUVESSE "GOLFIPÄEV" 

Otepää Golfiklubi6. a, 6.b

A.Kulamaa

K.Paju 

 

Osaleda saavad 48 õpilast +  2 saatjat (A.Kulamaa, K.Paju)

8.30 -väljasõit Krooksu juurest.

13.45 -saabumine Vanemuise parklasse.

Bussisõit + golfipäev 9 eurot. 

VUNKIDES SUVESSE

 

 
 1.-2.K.Petersell, klassijuhatajad 
3., 4., 5.,7. klassidK.Tein, J.Toom, klassijuhatajad
7. R9.00

KOOLIAASTA LÕPETAMINE

"Head aega kooliaasta ja tere, sillerdav suvi!" 

Aula 1.-3.K.Länts,K.Vilson

Kl.juh tunnid enn kogunemist.

Kuulutatakse välja AASTA TEGU 2019 ning tänatakse tublisid tantsijaid, lauljaid ning aineolümpiaadide l edukaid osalejaid

10.004.-6.
11.007.-8.
       

.

PROGRAMM" HEAD AEGA KOOLIAASTA JA TERE, SILLERDAV SUVI"

Liblikaid joonistasid ja lõikasid välja koos õpetajate Kristiina Tõnsoni ja Kristi Pajuga

2.c ja 3.b klasside õpilased. Kujundas Anne Kulamaa.

1.- 3. klass kell 9.00

Tagasivaade kooliaastale

Kersti Vilson / Karin Länts

Margit Paju / Margit Paju”Meie armas kool”.

Kõik koos

Täname kooli tänukirjadega edukaid aineolümpiaadidel osalejaid.

Kersti Vilson / Karin Länts

Väike hoppen

3.kl rahvatantsijad, juhendaja Külli Petersell

Täname tantsijaid tänukirjadega

Anne Kulamaa / Külli Petersell

Olav Ehala /Juhan Viiding ”Buratino lauluke”

Mudilaskoor, juhendaja Roosi Rõõmusaare

Täname lauljaid tänukirjadega ja oleme uhked, et nad esindavad meie kooli laulupeol”Minu arm”

Anne Kulamaa / Roosi Rõõmusaare

Tantsime koos suveaega!

3. kl rahvatantsijad + 2.kl kohal.

4.-6. klass kell 10.00

Tagasivaade kooliaastale.

Kersti Vilson / Karin Länts

Margit Paju / Margit Paju”Meie armas kool”.

Kõik koos

Täname kooli tänukirjadega edukaid aineolümpiaadidel osalejaid.

Kersti Vilson / Karin Länts

Helen Reimand/ Ulla Helin - Mengel “Metsavägi”.

4.- 6.kl rahvatantsijad, juhendaja Külli Petersell

Täname tantsijaid tänukirjadega.

Anne Kulamaa / Külli Petersell

Kadri Voorand / Virve Osila”Õnn ei tule pikutades”.

Lastekoor, juhendaja Roosi Rõõmusaare

Täname lauljaid tänukirjadega ja oleme uhked, et nad esindavad meie kooli laulupeol”Minu arm”.

Anne Kulamaa / Roosi Rõõmusaare

Tantsime koos suveaega!

4.-6. kl rahvatantsijad

 7.- 8. klass kell 11.00

Tagasivaade kooliaastale.

Kersti Vilson / Karin Länts

Helen Reimand/ Ulla Helin - Mengel “Metsavägi”.

4.- 6.kl rahvatantsijad, juhendaja Külli Petersell

Täname kooli tänukirjadega edukaid aineolümpiaadidel osalejaid.

Kersti Vilson / Karin Länts

Kadri Voorand / Virve Osila”Õnn ei tule pikutades”

Lastekoor, juhendaja Roosi Rõõmusaare

Margit Paju / Margit Paju”Meie armas kool”

Kõik koos

 

19. 13-14

PÕHIKOOLI 20.LENNU LÕPETAMINE

 Vanemad, õpetajad

K.Tiismus

I.Reinvald

L. Kangur 9.a

A.Kulamaa, R.Rõõmusaare

Videoülekanne: Jaan Kalmus Audio-Video OÜ

Fotod Maero Pukk Photographi

http://maerofoto.ee/

Aktust juhib Mia Britt Williams

Pärast aktust kooli hoovis lillede üleandmine ja pildistamine.

Igale perele aulas 2 kohta.Külalised saavad jälgida aktust fuajees, videoülekandena.

Põhikooli XX lennu lõpuaktuse kava.

Lõpetajate sisenemine aulasse Uudo Sepa”Võtmatu” järgi,  9.a kl muusikavalik.

Johann Voldemar Jannsen, Friedrich Pacius”Eesti hümn” - a`capella kõik koos.

Kõne - direktriss Kersti Vilson

Margit Paju “Meie armas kool” - kõik koos

Põhikooli lõputunnistuste üleandmine 9.a klassile

Klassijuhatajatele lillede üleandmine.

Põhikooli lõputunnistuste üleandmine 9.b klassile

Klassijuhatajatele lillede üleandmine.

Lõpetajate kõne - Lisette Tomingas ja Rute Reemann.

Lõpetajad tänavad klassijuhatajaid ja kooli.

Lõpetajate muusikaline number - 9.a tegeleb.

Kõne - lapsevanem Priit Zingel.

Marie Vaigla”Oled olemas” - Emily Talvik

Lõpetajate lahkumine aulast Ursula loo  Nõmm/Masso“Tiffer” järgi, muusikavalik 9.b klassilt.

 


 

TARKUSEPÄEVA AVAAKTUSED 2019

2. september (esmaspäev)

9.00, 2.-3. klassid.

10.00, 4.-6. klassid.

11.00, 7.-9. klassid (üheksandikud sisenevad taas eraldi aulasse).

12.30, 1. klassid 

* Klassijuhataja tund 1. klassidele kell 11.45

* Kell 12.15 - üheksandikud võtavad esimesed klassid käekõrvale koduklassidest ning annavad üle üllatuse.

* Kell 12.25 -koos liigutakse mööda BII korrust (suunaga võimla poole) aula ukse juurde.

*Kell 12.30 - üheksandikud toovad käekõrval kooliuusikud aulasses, siis liiguvad kaarakna suunas ning jäävad U-kujuliselt seisma publiku selja taha ning pärast hümni laulmist liigutakse aulast välja ning ollakse vabad.

JÕULUKONTSERT ja - PROOV TARTU JAANI KIRIKUS

... detsember 2019 kell ........jõulukontserdi proov.

21. detsembril 2019 kell 10.30 -11.15 jõulumalateenistus-kontsert.

Helindaja on Aare Varusk.

Kuulama on oodatud kõik huvilised!