VÄIKE AUTASUSTAMISTSEREMOONIA 23. novembril.

Virumaa Noorteorkestri juhendajatest ja noortest muusikutest  žürii ( Riina Linde, Eva Siil, Pilvi Lepiksoo,

Liisa Lehtpuu, Paula Linde, Miina Roost, Teele Viliberg) hindas 35 joonistust 34 autorilt. 

Iga liige valis välja 5 enam meeldinud pilti, 3 pilti valis välja kunstiõpetuse õpetaja Kai Tuvik.

16 joonistajat (vt esimest fotot), kes said I -V kohad, said lisaks tänukirjale ja maiustustele ka kontserdipileti Vanemuise kontserdmajja.

I koht (7 häält): Marta Needo, 1.a; 

II koht (4 häält): Kaimo Jeedas, 1.b;

III kohad:Andreas Rajando 1.a, Sofia Linn, 1.b, Telle Teesalu 1.b;

IV kohad: Lisanna Telvar 2.c, Henri Allas, 1.a, Uku Mardiste 1.b,Ronja Saksing, 1.a,Liise Needo 1.a;

V kohad:Hugo Villako 1.b,Kroliine Jakob 1.b,Nele-Liis Mere, 2.c,Vivian Mikli, 1.a,  Linda Kupri 1.a , Markus Uustalu, 1.a.

 

Kiitus kõigile, 34-le väga tublile, joonistusvõistlusel osalejale - kõik osalejad said tänukaardi ja väikese šokolaadi.

 

 

Aitäh 1.ab joonistusõpetajale, Jaana Urubkovale ning joonistusvõistlusel osalenud õpilaste klassijuhatajatele: Sirje Parolile (1.a), Leili Aasajärvele (1.b) ja Katrin Rajasaarele (2.c).

Autasustamistseremooniat pildistas Kairi Kaljuste, aitäh. Mõned fotod ja tänukirjade kujundus Anne Kulamaalt.

Maiustustega üllatas Tartu Kesklinna Kool ja kontserdipiletitega Vanemuise kontserdimaja.

VIRUMAA NOORTEORKESTRI KONTSERT, virtuaalnäitus

Meie kool oli VIII Noorte Sümfoorniaorkestrite festivali oluline osa.

Kooli sünnipäeval esines 1.-2. klasside õpilastele Virumaa Noorteorkester, dirigent Toivo Peaske. 

Kontserdil kogutud muljed panid joonistustesse 34 õpilast 1.a, 1.b, 2.c  klassidest -

aitäh omanäoliste joonistuste eest, sest kõik pildid olid väga vahvad.

I koht (7 häält): Marta Needo, 1.a 

II koht (4 häält): Kaimo Jeedas, 1.b

III koht (3 häält): Andreas Rajando 1.a   

III koht (3 häält): Sofia Linn, 1.b

III koht (3 häält): Telle Teesalu 1.b

 IV koht (2 häält): Lisanna Telvar 2.c

IV koht (2 häält): Henri Allas, 1.a

IV koht (2 häält): Uku Mardiste 1.b

 IV koht (2 häält): Ronja Saksing, 1.a

 IV koht (2 häält): Liise Needo 1.a

 V koht (1  hääl): Hugo Villako 1.b

 V koht (1 hääl): Kroliine Jakob 1.b

 V koht: Nele-Liis Mere, 2.c

 V koht (1 hääl): Vivian Mikli, 1.a

 V koht (1 hääl õp.Kai Tuviku poolt): Linda Kupri 1.a 

 

V koht (1hääl õp.Kai Tuviku poolt): Emilia Dulub 1.a

 

V koht (1hääl õp.KaiTuviku poolt):Markus Uustalu, 1.a

 Kotre Kattai, 1.a                                                                                            

Marten Hallop, 1.a                                                                                                    

 

 Jarek Jagomägi 1.a

Paul Raid 1.b

Martin Aarn, 1.b

Karl Mälk 1.b

Pääsu Kangilaski, 1.c

Pauline Aints, 1.

Hanna Toom, 1.a

Egert Paarop, 1.a

 

 Mia Grete Kärsin 1.a

Torm Oskar Kork 1.a

Gerda Teiter, 1.a

Roland Sein 1.b

Romet Nukka, 1.b

 

Joanna Arumets, 1.b

Stella Lisee Malm, 1.b