2019/2020. kooliaast aasta päris ringid lõpetasid eriolukorra tõttu juba märtsikuus. Virtuaalsed huviringid male ja soenguring jätkavad veel mõnda aega videosilla kaudu. Meie kooli huviringid sõlmivad käesolevaks aastaks otsad kokku 22. mail 2020. 

2017 (oktoober) - 2020 (mai): huviringides osalemine arvudes.

ÕppeaastadIIIIIIkokku%õpilaste üldarv
17/18145361119238509
18/19123652221041509
19/2096693119639509

TASUTA ja TASULISED HUVIRINGID.

Tasuta huviringid.

Ringi nimetus17/1818/1919/20
Lastekoor222
Mudilaskoor222
Kitarri õpe 12
Rahvatants223
Tarkade klubi 11
Robootika234
Meisterdamine22 
Tööõpetuse ring  1
Spordiring22 
Õuemängud1  
Nobedate näppude ring 1 

Tasulised huviringid.

Ringid (lahtris olev arv näitab tundid arvu)17/1818/1919/20
Male222
Jooga222
Saalihoki444
Võitluskunstid210
Meisterdamise-ja kunstiring222
Soenguring002

Tausta ja tasuliste ringide koondarvud.

Huviringe ...17/1818/1919/20
TASUTA 7107
TASULISI555
KOKKU121512

HUVIRINGID ja RINGIDE JUHENDAJAD 2017 - 2020

Valdkond: loodus

Ringi nimetus17/1818/1919/20Juhendaja

Tarkade klubi

 7.-8.7.-9.Ade Leuska Tattar

Valdkond: muusika

Ringi nimetus17/1818/1919/20Juhendaja
Mudilaskoor1.- 4.1.-4.1.-4.Roosi Rõõmusaare
Lastekoor5.-9.5.-9.5.-9.Roosi Rõõmusaare
Kitarriõpe algajad 5.-9. Roosi Rõõmusaare
Kitarriõpe edasijõudnud 4.-5.-7.Roosi Rõõmusaare

Valdkond: üldkultuur

 17/1818/1919/20Juhendaja
Rahvatants3.-4.4.-6.5.-7.Külli Petrsell
Rahvatants2.2.-3.3.-4.Külli Petrsell

Valdkond: tehnika

Ringi nimetus17/1818/1919/20Juhendaja
Robootika2.2.2.Rille Jüriado
Robootika3.3.3.Rille Jüriado
Robootika 5.-7.5.-7.Karl-Tanel Paes
Robootika  4.Karl-Tanel Paes
Meisterdamine1.-9.1.-9. Vahur Vahtra
Tööõpetuse ring  4.-6.Toivo Ohno

Valdkond:kunst

Ringi nimetus17/1818/1919/20Juhendaja
Kunst-ja meisterdamine1.-6.1.-6.1.-6.Omanäoline Erahuvikool, Merilyn Mõttus
Kunst-ja meisterdamine1.-6.1.-6.1.-6.Omanäoline Erahuvikool, Maris Paas.

Nobedad näpud

Soenguring

Soenguring

 

1.

 

 

1.

2.-3.

2.a õhinapõhine ring

Merle Tensing

Merle Tensing

Valdkond: sport

Ringi nimetus17/1818/1919/20Juhendaja
Lõimitud tegevusedõuemängud1.  Anne Kulamaa

Lõimitud tegevused/spordiring

1. 1.-3. Kadri Tein
Lõimitud tegevused/spordiring3.-6. 4.-7. Kadri Tein 
Pallimängud/saalihoki1.  1.-2. 1.-2.Sander Hannus
Pallimängud/saalihoki 3.-4.4.-6.  5.-7.Sander Hannus 

Võimlemine/jooga

 1.1. 1.-2.Klarika Varik 
Võimlemine/jooga  2.-3. 3.-4.Klarika Varik 
Mõttemängud/male  1. 1.-2.1.-2.Andre Uibos 

Mõttemängud/male 

 2. 3.-4.5.-9.  Andre Uibos

 Kahevõitlus/võitluskunstid 

 1.-2. 2.-3.  Lauri Ööpik

 2019/2020 aastal jaotusid ringid järgmistesse valdkondadesse.
 Valdkonnad: MUUSIKA & KUNST - 97 osalejat.

MUUSIKA80KUNST29
Mudilaskoor41Omanäolise Erahuvikooli meisterdamise - ja kunstiring


 
29


 
Lastekoor26
Kitarriõpe algjatele12
Kitarriõpe edasijõudnutele6

Roosi Rõõmusaare, Maris Paas AITÄH!

Valdkond: SPORT - osalejaid 64.

MÕTTESPORT25PALLIMÄNGUD22VÕIMLEMINE23
Male 1.-2.10Saalihoki1.-2.5Jooga 1.-2.13
Male 3.-7.15Saalihoki3.-6.17Jooga 3.- 4.10

Andre Uibos, Sander Hannus, Klarika Varik  AITÄH!

Valdkond: TEHNIKA - oslejaid 51

MODELLISM45TEHNIKA7
Robootika 2.12Tööõpetuse ring7
Robootika 3.13 Toivo Ohno, 
Robootika 4.10 Rille Jüriado, 
Robootika 5.-7..10 Karl-Tanel Paes AITÄH! 

Valdkond: ÜLDKULTUUR - oslejaid 31

Rahvatants 3.-4.13Soenguring 1.-2.5

Rahvatants 5.-7.

Külli Ptersell AITÄH!

6

Soenguring 2.-3.

Merle TensingAITÄH!

5

Ringide suunatus klassiti (värvid märgistavad valdkondi):

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Male

         

Jooga

         

Robootika

         

Soenguring

         

Tööõpetuse ring

         

Tarkade klubi

         

Saalihoki

         

Kunstiring

         

Lastekoor

         

Mudilaskoor

         

Kitarri õpe

         

Rahvatants

         

Aruande koostas Anne Kulamaa.