MAI-JUUNI

 Päev Kell TegevusSihtgrupp  Ruum Lisainfo

N

10.05

Kogu koolipäeva jooksul

LIIKUMISPÄEV 

"MEIE KA LIIGUME KOOS TARTU KOOLIDEGA"

Kogu koolipere! 

Liikumispäeva plakat ja pildigalerii.

Korraldasid Kadri Tein, Marko Mumm, Anne Kulamaa, Vahur Vahtra.

R

11.05

 

IV METSAPÄEV

4.a,5.a,5.b,6.c, 7.aJärvselja õppe-ja katsemetskond.

Metsapäeva toetasid: Eesti Maaülikool, Järvselja Õppe-ja Katsemetskond ning Metsahoiu Sihtasutus.

K

16.05

17.30

MUUSIKALINE RETK

"Ring ümber päikselise kooliaasta ehk kingitud lood"

Kuulama ootame vanemaid ja õpetajaid!B301

Üks vägev pidu!

Uuri pildigaleriid, perekond Võsu fotod.

Korraldusmeeskond Anne Kulamaa, Külli Petersell ja Roosi Rõõmusaare tänavad esinejaid ja ägedat publikut!

 N

17.05

18-19.30

KOOLIEELIKUTE ÕHTU

Koolieelikud, vanemad B301Korraldab õppealajuhataja Karin Länts. 

E

28.05

8.15-11.45

TUTIPÄEV

8.-9. klassid 

Tutipäeva traditsioon on peaaegu sama vana, kui meie kool ning korraldamisega on suurepäraselt hakkama saanud 8. klassid ja nende juhatajad.

8.15-9.00, viimane klassijuhatajate tund 9.klasside õpilastele

9.05-9.10 - 9. ja 8. klasside kogunemine fuajees.

Koos nendega liiguvad ka klassijuhatajad: I.Reinvald, K.Tiismus, A.Kivilo, R.Jüriado.

9. 05-9.10 - 1. klassi koos klassijuhatajate Leili, Jaana, ja Sirjega kogunevad otse aulasse lavale ning ootavad seal 9. ja 8. klasside õpilasi, kes aulass jõudes istuvad põrandale.

9.15-9.30 AULAS 1. klasside muusikaline tervitus üheksandikele (Roosi Rõõmusaare) ning esimeste õpetajate (Tiina Karri, Ly Ambos) pöördumine üheksandike poole (P.S! Piisab ühest laulust ja 1. õpetajate pöördumisest). 

 

9. 35 - 10.15, HÜVASTIJÄTT KOOLIGA (aulas moodustatud ahelas liiguvad 1., 9. ja 8. klasside õpilased ja klassijuhatajad Leili, Jaana, Sirje, Anne Ki, Rille, Inge, Kadri, kes suunavad tasakaalukalt ahela liikumist.

 

10.30 - 11.30,  8  ja 9. klasside ühised tegevused võimlas (korraldavad 8. klassid).

 

Seotud õpetajad võimla mängude ajal: Rille, Inge, Anne Ki, Kadri Tiismus

R

1.06

 

LASTEKAITSEPÄEV

 Raekoja plats 

E

4.06

 

 III VUNGIPÄEV

 

Toomemägi, kooli vungirada, õueala

 

 

 

 

Klasside vungirühmad koos klassijuhatajatega mõtlevad välja tegevused ja-kohad vungipesadeks. Rühmade suurus sõltub vungipesade tegevuste sisust.

Hiljem korjatakse liikumis -vahendd kokku ning antakse üle järgmise kooliastme tegijatele.

Vungipäeva 1.-6. klassidele koordineerib kooli vunk-rühm: Kairi Kaljuste, Gerttu vaher, Jelena Karajeva, Karin Länts.

Vungipäeva koordineerib 7.-8. klassidele Anne Kulamaa. Kaasatud on golfiklubi ja slickline treener Kristjan Kullamaa, vunk-arutelusid  ja sissejuhatavat mängu viivad läbi klassijuhatajad.

 R

8.06

 

LIIKUMISPÄEV

"SPORTLIKULT SUVESSE!"

 1.-8. Korraldavad Kadri Tein, Marko Mumm, Anne Kulamaa, Külli Petersell

 E

11.06

 

Tagasivaade klassi vungiaastale ja TURVALISUSE PÄEV

 1.-8. 

Klassijuhatajad

Õnnestumised, takistused, kuidas edasi, vungikavade täiendamine.

Erinevad õpitoad (ajakava täpsustumas)

 T

12.06

10.05-11.10

KOOLIAASTA VIIMANE KOGUNEMINE

 1.-8.Õueklassis või võimlas

Kuulutatakse välja Aasta tegu, K.Vilson

Tänatakse kooliaasta vungisõpru ja vungisõbralikke klasse, A.Kulamaa

Antakse ülekiituskirjad parimatele õppuritele, K. Länts.

Vastuvõtt parimatele õppuritele, K.Vilson.

K

20.06

9-9.45

LÕPUAKTUSE PROOV

 9. klassid B301Proovi ootame lõpetajaid, esinejaid, 1. õpetajaid ja klassijuhatajaid.
 

 N

21.06

12-13

PÕHIKOOLI LÕPUAKTUS

Vanemad, lõpetajad B301

Korraldavad A.Kulamaa, 9.klasside juhatajad, K.Vilson.

Aktuse kestvus 45-60 minutit.

Igale perele on planeeritud 2 kohta.

Külalised saavad aktuse üleksaante jälgida fuajees videoülekandena.

Pärast aktust kooli hoovis lilled kinkimine poole tunni jooksul, hiljem samas lõpuklasside pildistamine.

Teadmiseks, et Tartu Kesklinna Kool alustab 2018/2019. õppeaastat laupäeval, 1. septembril 2018 (kellaajad täpsustuvad aprillikuu jookul).