MÄRTS - APRILL

 Päev Kell Tegevus Sihtgrupp KohtLisainfo 

N

8.03

12.05

SUSSITEATER "MINA JA MINA"

1.-2.B301

Pilet 2 eurot

Piletirahad  6.03.

T- N

12.03-14.03

 

 

 Vahetudndies

TV: KEELENOHIK 2018

 4.-9.AII klassgalerii, BIII korrus

9.b: Kerttu, Liis, Ranno Samuel (ÕK)

Iga päev on erinevad ülesanded. Cinamoni ja Rahva raamatu kinnkekaardid võidavad need, kes kõikidel päevadel lahendavad ristsõnu, sõnapusasid jne võimalikult õigesti.

K

14.03

12-14

KÕNEVÕISTLUS

6.-9.B301Korraldavad Kairi Ragul, Riina Pauklin, Anne Kulamaa
10.00

ÜLERIIGILINE E-ETTEÜTLUS

7.-9.
9.00 & 10.05

KOOLI E-ETTEÜTLUS

1.-9.

K

16.03

12-14

 LUGEMISVÕISTLUS

1.-3.Avatud klassiruum

Korraldavad Sirje Parol, Leili Aasajärv

Külas kirjanik Heiki Vilep.

N

15.03

 13-15

 KÄNGURU

 7.-9. B301Korraldavad matemaatika õpetajad.

 N

21.03

 16-17.30

ANNABELI LAULUVÕISTLUS

 2.-7. B301Korraldab 9.b Annabel ja ÕK MT

R

6.04

Vahetundides

TP: MINEVIK

Kogu koolipere-Korraldab 9.b Liis, Kerttu ja Ranno (ÕK MT)

N

12.04

14 -16

SAMMUDELUGEMISE NELJAPÄEVAK

Kogu koolipereToomelKorraldavad vungirühmad 7.a ja/või 8.a

R

13.04

Vahetundides

TP: TULEVIK

Kogu koolipere- 

N

19.04

 

14 -15

KEVADINE SUURKOGU

Suurkogu ja ÕK liikmed 4.-9. B 301

ÕK annab aru ning koos tõmmatakse õpilaste tegevusele joon alla!

R

20.04

 

KARJÄÄRIPÄEV

1.-9. Koraldab Kairi Kotkas

P

22.04

 

KOGUKONNAPÄEV

Kogu kooliperele Korraldab vanematekogu

 

 

MAI-JUUNI

 Päev Kell TegevusSihtgrupp  Ruum Lisainfo

 N

17.05

18-19.30

KOOLIEELIKUTE ÕHTU

Koolieelikud, vanemad B301Korraldab õppealajuhataja Karin Länts. 

E

28.05

8.15-11.30

TUTIPÄEV

8.-9. klassid 

Päeva korraldavad 8. klassid ja klassijuhatajad (Inge Reinvald, Kadri Tiismus)

Päeva kava:

8.15-9.00, viimane klassijuhatajate tund 9.klasside õpilastele

9.10-9.20, fuajees 1. klasside muusikaline tervitus üheksandikele (Roosi Rõõmusaare) ning esimeste õpetajate (Tiina Karri, Ly Ambos) pöördumine üheksandike poole.

9.20 - 10.00, ring koolile hüvastijätu tiir peale (1. ja 9. klassid + klassijuhatajad). Algab fuajeest ja lõpeb fuajees.

1. klassid lähevad tundidesse.

10.15 - 11.30,  8  ja 9. klasside ühised tegevused võimlas (korraldavad 8. klassid).

R

1.06

 

LASTEKAITSEPÄEV

 Raekoja plats 

E

4.06

8.15-9.30

10-11.30

12- 13.30

 III VUNGIPÄEV

1.-3.

 

4.-6.

 

6.-8.

Toomemägi, kooli vungirada, õueala

 

 

 

 

Klasside vungirühmad koos klassijuhatajatega mõtlevad välja tegevused ja-kohad vungipesadeks. Rühmade suurus sõltub vungipesade tegevuste sisust.

Hiljem korjatakse liikumis -vahendd kokku ning antakse üle järgmise kooliastme tegijatele.

Vungipäeva koordineerib Anne Kulamaa, koostöös Külli Petreselli, Marko Mumma ja Kadri Teiniga.

 R

8.06

 

LIIKUMISPÄEV

"SPORTLIKULT SUVESSE!"

 1.-8. Korraldavad Kadri Tein, Marko Mumm, Anne Kulamaa, Külli Petersell

 E

11.06

 

TAGASIVAADE MEIE KLASSI VUNGIAASTALE

 1.-8. 

Klassijuhatajad

Õnnestumised, takistused, kuidas edasi, vungikavade täiendamine.

 T

12.06

10-11.15

KOOLIAASTA VIIMANE KOGUNEMINE

 1.-8.Õueklassis või võimlas

Kuulutatakse välja Aasta tegu, K.Vilson

Tänatakse kooliaasta vungisõpru ja vungisõbralikke klasse, A.Kulamaa

Antakse ülekiituskirjad parimatele õppuritele, K. Länts.

Vastuvõtt parimatele õppuritele, K.Vilson.

K

20.06

9-9.45

LÕPUAKTUSE PROOV

 9. klassid B301Proovi ootame lõpetajaid, esinejaid, 1. õpetajaid ja klassijuhatajaid.
 

 N

21.06

12-13

PÕHIKOOLI LÕPUAKTUS

Vanemad, lõpetajad B301

Korraldavad A.Kulamaa, 9.klasside juhatajad, K.Vilson.

Aktuse kestvus 45-60 minutit.

Igale perele on planeeritud 2 kohta.

Külalised saavad aktuse üleksaante jälgida fuajees videoülekandena.

Pärast aktust kooli hoovis lilled kinkimine poole tunni jooksul, hiljem samas lõpuklasside pildistamine.