V KOGUKONNAPÄEV TÕI NÄOLE LAIA NAERATUSE

Liikumisvahendite jaoks koguti 580 eurot ja 60 senti:) 

Foto autor: lapsevanem Maero Pukk

V Kogukonnapäeva eestvedajad:

Reet Lehtla (plakatid, infovoldikud),

Leo Dulub (vanematekohvik), foto autor Maero Pukk.

Päeva fotosid jäädvustasid: Maero Pukk (fotod -ja video), Birgit Usin,

Kristi Paju, Anne Kulamaa.

Holger Tiismus  (päeva meelelolumuusika valik).

Anne Kulamaa

(koolipoolne koordinaator, lavaseina ja BIII korruse kujundaja, aulakontserdi idee, päeva tagasivaate koostaja).

Kersti Vilson (läbirääkimised kooli toitlustajaga ning vanematekohviku laudade transpordi koordinaator).

AITÄH PANUSE EEST...

VANEMATEKOHVIK

LapsevanemadReet Lehtla (4.c), Leo Dulub (2.a, 4.b), Linda Kupri (2.a), Kadri Teder (6.a).

Mariana ja Vahur Saksniit, Triinu Suits (2.a, 4.b), Ria Sadu Needo (2.a).

 Foto autor Maero Pukk.

 Foto autor Maero Pukk.

Õpilased:

Liise Needo (2.a), Marta Needo (2.a), Sebastian Saksniit (4.b)

Fotode autor Maero Pukk.

1.B ÕNNELOOS 

Kõik õpilased, lapsevanemad ja õpetaja Ly Ambos.

RAHVUSLIKE PEAPAELTE PUNUMISE TÖÖTUBA

2.a õpilased: Marten Hallop, Henri Allas, Grete Mia Kärsin, Madli Jakobson, Liise Needo,

Annabeth Sirk, Ronja Saksing, Linda Kupri, Aleksandra Johanson, Vivian Mikli, Emilia Dulub,

Gerda Teiter, Marta Needo, Marten Kurvits, Samuel Kandimaa, Jarek Jagomägi.

Õpetajad: Külli Petersell, Sirje Parol (2.a), Kersti Metsar (5.a), Leili Aasajärv (2.b),

Maria Pärdi koos tütre Noraga.

 Fotode autor Maero Pukk.

2.B SUHKRUVATI PUHVET

2.b õpilane Romet Nukka ja suur õde Laura-Eliis Nukka.

 Foto autor Maero Pukk.

2.C MAGUSATE MAIUSTE KOHVIK

Lapsevanemad: Heidi ja Tanel Pirk, Heli Saar ja Lauri Järvlepp, Kaire ja Peeter Kuznetsov.

Õpilased: Emili Pirk, Ronja Järvlepp, Grete Loviis Kuznetsov.

Õpetaja Jaana Urubkova.

3.A KOHVIK "JÄÄTIS ja FOTO"

Lapsevanemad: Kerli Koha (3.a, 2.b), Edith Laanemaa (3.a), Ene Kork (3.a), Andres Uustalu (3.a, 2.b).

Õpilased: Krislin Koha (2.b), Cindy Kork (3.a), Emma Eliisa Laanemaa (3.a), Grete Mia Koha (3.a).

Õpetaja Kadri Liblik.

 Foto autor Maero Pukk.

3.A MAIUSPALA KOHVIK

Lapsevanemad: Veronika Uleksin, Kaire Paasik, Kadri Liis Luha.

Õpilased: Ette Liis Raasik, Karolin Paasm Anna Rebeka Luha.

 Foto autor Maero Pukk.

3.A TÄNAVAPUHVET

Lapsevanem: Ljudmilla Karakatš.

Õpilased: Eveli Karakatš, Grettel Ventsel.

 Foto autor Maero Pukk.

3.B KOHVIK- TÖÖTUBA"SEGASUMMASUVILA"

Foto autor Maero Pukk.

Lapsevanemad: Kadri Valdre, Aveli Pedastik, Kristina Hallik, Evelin Anderson,

Hanna Kanep, Hanno Mosov-Hallik, Piret Raadom, Hannes Kiris, Tiia Leego.

 Foto autor Maero Pukk.

Õpilased: Jako-Kaur Ott, Hugo Pedastik, Eva Liisa Anderson, Lisete Treier, Pirkka-Liisa Kiris,

Villem Kiris (1.a), Harriet Hallik, Mirell Viigipuu, Kaspar Kanep, Bela Liivamägi.

 Foto autor Maero Pukk.

Õpetaja Kristiina Tõnson.

 Foto autor Maero Pukk.

3.C LINNUKESTE KOHVIK

Õpilased: Elisabeth Elbe, Britt Marie Kollom.

 Foto autor Maero Pukk.

3.C MUFFINITE PUHVET

Õpilased: Sass Joosep Tamm, Dimtri Strungar, Oskar Keermann.

Lapsevanem: Mari-Eleen Elbe.

3.C KOHVIK"MEELELE JA KEELELE"

Lapsevanem: Riina Kaits

Õpilane: Rami Kaits.

  

 Foto autor Maero Pukk.

LIMONAADIKOHVIK

Õpilased: Jüri Taimre (4.b) ja Jaan Taimre (7.b).

4.B NAHAST VÕTMEHOIDJATE VALMISTAMISE TÖÖTUBA

Foto autor: Maero Pukk.

Õpilased: Taago Timak, Kerdo Timak (Veeriku kool).

Lapsevanemad: Katrin Tamm, Tauno Timak.

Foto autor: Anne Kulamaa.

4.B ÕNNELOOS - TÖÖTUBA

Lapsevanemad: Ederi Ojasoo, Priit Kähr.

Õpilased: Eva Teiter, Eva Mardiste, Mia Maria Tomingas, Kristjan Poom, Mikk Marlon Kähr.

Õpetaja Rille Jüriado.

4.C KORVAPALL 2X2 PERETURNIIR

Foto autor: Anne Kulamaa.

Õpilased: Heleri Soodla, Elo Liisbet Sõõro, Martin Soodla, Patrick Korkka,

Anders Erik Bergston ja Tõnis Kangur (auhinnad).

Lapsevanemad: Ahto Kangur, Paavo Korkka, Marje Eelma, Tanel Pirk (auhinnad ja diplomid).

Õpetajad: Birgit Usin (4.c) ja Kadri Tein (7.b).

Foto autor: Birgit Usin.

SUUR RAAMATULAAT

Lapsevanem Laura Paide (5.a).

 

Foto autor: Anne Kulamaa.

6.A NÄIDEND"TÖÖINTERVJUU"

Õpilased: Adeli Ilves, Lill Kandimaa, Paula Laats, Miariin Pruulmann, Rahel Paarop,

Elisabeth Kiisk, Rahel Paarop, Pillerin Vilipuu, Nora Ranniku, Arabella Matilda Ling.

Õpetaja Riina Pauklin.

6.B LUSTAKAD LIIKUMISMÄNGUD

Õpilased: Kirsti Tattar, Eneli Kuusik, Meriliis Juht.

Õpetaja: Kristi Paju,.

Fotode autor: Kristi Paju.

7.A ja 7.B PULGAKOMMI TÖÖTUBA

Õpilased:

7.a: Mona Liisa Miljan, Liisa Meta Kurina, Carolyn Prits, Lota Kalberg;

7.b: Kertu Raudsepp, Emilie Vahi, Arabella Ambre.

Õpetajad: Kairi Kotkas (7.a) ja Kadri Tein (7.b)

8.A KOHVIK"LIHTNE EESTI KÖÖK"

Lapsevanemad: Ulvi Ainso, Kristel ja Rait Ress, Anneli Tammiste, Kadri Tiismus.

Õpilased: Karola Steinberg, Doris Keernik, Annabel Ilisson, Mia Laos, Pauline Ainso, Mihkel Tabur,

Holger Tiismus, Kaarup Öövel, Joosep Ress, Eliise Alop, Marie Reti Luha.

Õpetaja Airi Raiste.

TÖÖTUBA "SILMALE NÄHTAMATU MAAILM"

Foto autor: Anne Kulamaa.

Õpetajad: Kadri Tiismus (9.a) ja Ade Leuska Tattar (8.b).

Õpilane: Holger Tiismus (8.a).

Foto autor: Anne Kulamaa.

AULAKONTSERT"KOGKONNAPÄEVA HÄÄLED"

5.b omaloominguline regiräpp ja õpetaja Gerttu Vaher (esmaettekanne).

Joosep Kalberg, Arno Kauts, Mikk Jaaniste, Karlis Ander All, Marten Rajang,

Pauliine Issak, Kristi Serg, Geneli Posti, Anete Haak, Rianna Lindvere, Andri Romet Haljaste,

Edward Mihkel Oll, Uku Malki ja õpetaja Gerttu.

Foto autor: Anne Kulamaa.

KESKLINNA KOOLI REGIRÄPP

Sõnad 5.b klassi ja õpetaja Gerttu vaheri ühislooming

Tartu linna südames, Supilinna ridades

asub uudne koolimaja, vanust üle saja.

Kool küll väljast hallikas, kuid seest ta väga värvikas,

siin koolis tore olla on, kui sõpru koolis kõikjal on.

 

Vungime me alati, nii õues kui ka toas...

 

Iga päev ja iga kuu, seni kuni aasta uus,

tantsime ja laulame, õpime ja mängime,

sõpradega räpime, õpsidega hängime...

Siia peame mingi rea juurde lisama.

 

Siin on meie vungitiim, seal käib minu sõber Siim,

vungiasju meil on palju, vahetunnis me ei karju.

Õpetajad lahked on, endas üldse nad ei kahtle.

Hüppavad ja kargavad, mängudega liituvad.

 

Vastutus ja tarkus siin igalühel taskus on.

Hoolivus ja loovus ikka meie kõigi voorus on.

Väljakutsed meid ei peata, selles kindlad oleme.

Seljataha me ei vaata, sest meil eesmärk olemas.

 

Eesti sada üks, koostöö meil on number üks.

Sada viiskümmend laulupidu, selle üle täna pidu.

Kaheksakümmend viis on meil tantsupidusid.

 

Lisaks täna juubeldame kogukonna päeva üle.

Mudilaskoor ja õpetaja Roosi Rõõmusaare.

2.a rahvatantsijad ja õpetaja Külli Petersell.

2.-3. rahvatantsijad ja õpetaja Külli Petersell.

Aitäh kõigile, kes kontserdi lõpus rõõmsalt tantsupõrandale tulid.

Foto autor: Anne Kulamaa.

AITÄH, ET TULID, PANUSTASID JA OLID KOOS MEIEGA V KOGUKONNAPÄEVAL!

 Foto autor Maero Pukk.

AITÄH PANUSE EEST PLATSIPÄEVAL...

Õpilased: Kaarup Öövel, Joosep Ress,Toomas Haak,Holger Tiismus, Pääsu Ladva,

Liisa Maria Võhmar, Annabel Kuul, Torm Rünkla,

Angeelica Kokla, Ivika Kruuse.

Õpetajad: Rille Jüriado, Kristi Paju.

 Fotode autor: Kristi Paju.

IV KOGUKONNAPÄEV ÕNNESTUS, AITÄH KÕIGILE!

Tagasivaate koostas Anne Kulamaa 28.-29. aprill 2018.

IV Kogukogukonnapäeva tulu - 1642,57 - läheb kooli väliterviseraja ehitamiseks.

IV kogukonnapäeva tulust oli:

- vanematekohviku tulu: 857.91;

-3.b loterii, keeksikohvik ja koolilogoga meenete müügitulu:501.20;

-annetuskasti kogunenud summa: 281.65;

sellest 72 eurot 2.a klassi kohvikud.

-kohviku"Magusmaiad" annetus 1.81;

Tuhat tänu kogukonnapäevalistele!

Seisuga 29.aprill on väliterviseraja ehitamiseks kogunenud summa 

2470,34 = 1642.57+827,77

(III Kogukonnapäeval kogutud raha ülejääk).

Aitäh teile...

1.a, 1.b, 1.c, 2.a, 2.b, 3.a,3.b, 3.c, 4.a,4.b, 5.a,5.b,7.a,9.a ja 9.b klasside õpilased;

1.a, 1.b, 2.a,2.b,2.c, 3.a, 3.b, 3.c, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 7.a,9.a ja 9.b lapsevanemad;

2.a (Grete), 3.a (Tiina),3.b (Ly),3.c (Birgit), 4.b (Gerttu), 5.a (Riina), 5.b (Kristi),

7.a Airi) ja 9.b(Anne) klassijuhatajad!

Eriline tänu...

VÕNNU VABATAHTLIKULE PÄÄSTEAMETI meeskonnale;

TARTU LOODUSMAJA töötoa läbiviijatele.

Tuhat tänu kõigile kogukonnapäevalistele, et tulite ja koos meiega oma päeva veetsite!

Tänukirjad (kujundasid Anne Kulamaa ja Reet Lehtla).

VANEMATEKOHVIKU LASTENURGAKE

VANEMATEKOHVIK

Kadri Valdre (3.a), Peep Mardiste (1.b,3.b), Mari Kõrgessaar (5.a,9.b), Kärt Normann (3.a),

Reet Raivet (2.c), Evelin Sosnovski(1.b), Külli Lupkin,Silja Mikli(1.a, 5.a),

Marge Kärner(2.b,4.a), Liisa Alop (2.b, 7.a),Marje, Martin, Tuule (1.c) ja Kaur (3.c) Eelma,

Marta Kuld (1.b), Ria-Sadam Needo (1.a),

Ene Kivisalu (3.a), kadri Teder (5.a, 3.a), V.Mikli (1.c),

Piret Raadom (2.b), Kristina Hallik(2.b), Aveli Pedastik(2.b).

Kogukonnaeelse päeva ettevalmistustele panid käed külge 3.a, 2.b ja 2.c emmed-issid.

 

 

LANGEVARJUDE MEISTERDAMISE TÖÖTUBA

1.a: Andrus Kurvits (lv), Marten Kurvits.

 

LEGO ROBOTITE TÖÖTUBA

1.b: Magnus Karukäpp (lv), Richard Karukäpp, Adele (väike õde) Karukäpp, Kerli Mikk ( lv).

Uku Mardiste, Romet Nukka, Paul Raid.

MUUSIKAKOHVIK

2.a: Edith Laanemaa (lv), Grete Mia Koha, Emma Eliisa Laanemaa, Evelin,

Hendrik Koppel, Reeli Koha (lv), Grettel Ventsel (lv,

Kaislin Koha (1.b), Helis Joanna Roll (1.b).

KOHVIK"MAIUSPALA"

2.a:Ete Liis Raasik, Heliis-Lorett Klement ja ema, Anna Rebeka Luha.

VAHVLIKOHVIK"MAGUSMAIAD"

2.b: Aveli Pedastik (lv), Hugo Pedastik, Jako-Kaur Ott, Pirka Liisa Kiris, Harriet Hallik,

Kristina ja Hannes Hallik (lv), Villem Kivis, Piret Raadom (lv), Berit Viigipuu,

Mirell Viigipuu, Marge Kärner (lv), Adele (lv),

Sofi Stimmer, Lotta Alop, Liisa Alop (lv),

Karl-Eric Ott (3.a) ja Joosep Kalberg (3.a).

SUUR JA VÄIKE DISC GOLFI RADA

3.a: Roman Normann (lv), Ott Normann, Egerd Laanemägi,

Margus Laanemägi (lv), Frank Vilipuu.

KEEKSIKOHVIK

3.b: Teele Reiljan (lv), Teele Teesalu, Johanna - Katriin Reiljan, Kaari Kuusmann (lv),

Kadri Ukrainski (lv), Ederi Ojasoo (lv), Mirjam Märtin, Kadri-Liis Kaldre, Emma-Leena Meinart. 

ÕNNELOOS

3.b:Kerttu-Mai Veider, Marie-Elise Heinla ning

lapsevanemad: Aili ja Anno Veider.

 

KOOLI SÜMBOOLIKAGA TOODETE MÜÜGILETT

3.b:Leo Dulub (lv), Katrin Kaldre (lv), Triin Pukk (lv), Veronika Saare (lv),

Külli Nemvalts(lv), Marianne Saksniit (lv), Ederi Ojasoo(lv), Imbi Poom (lv),

Kristian ja Sille Teiter, Sebastia Saksniit ja klassijuhataja Ly Ambos.

 

3.b klassijuhataja Ly Ambos.

BAYBLADE TURNIIR

3.c: Birgit Usin (klassijuhataja),  Jaak Pauklin, Martin Soodla,

Tõnis Kangur, Christer Tasa, Kaur Eelma.

KOOLI ÕUEALA KUJUNDAMISE TÖÖTUBA

3.c: Reet Lehtla (lv), Laura Paide (külaline).

JOONISTUSKOHVIK

4.a: Oskar Männik ja Annaliisa Männik (suur õde), Mirtel Toom,

Sander Allas, Marie Merzin, Rudolf Hollo, Henri Allas (1.a),

Uku Tamm (4.a).

 

SPORTLIK ÕHUPALLIMEHE KOHVIK

4.b: Gerttu Vaher (klassijuhataja), Joosep Kalberg, Anete Haak.

 

JÄÄTISEKOHVIK JA FOTOJAHT

5.a: Riina Pauklin (klassijuhataja), Adeli Ilves,

Pillerin Vilipuu, Miariin Pruulmann, Grete-LiisTein, Maia Toomsalu,

Rando Pihlak, Oliver Mikli, Harald Rohtla,

Emma Tiitus, Rahel Paarop, Arabella Matilda Ling, Katarina Vaarak, Paula Laats.

KOHVIK" FILMIRULL JA SNÄKK" & LAUAMÄNGUDE TUBA

5.b: Kristi Paju (klassijuhataja),Bianca Daria Sosnovski, Anette Lippmaa,

Lisandra Pellenen,Astrid Paluteder, Karolin Veider, Iiris Marii Mõttus,

Carmen Kallas, Kertu Õun (3.a), Stella Lisee Malm (1.b) ja klassijuhataja Kristi Paju. 

 

 

 

PANNKOOGIKOHVIK

7.a: Airi Raiste (klassijuhataja), Kristel Ress (lv), Rait Ress(lv), Kaie Mägimets (lv),

Margit Rajando (lv), Joosep Ress, Jakob Poska,

Annika ja Ülo Mägimets(lv), Mattias Rajando,

Eliise Alop, Andre Sarapuu, Martina Laan,

Holger Tiismus, Mihkel Tabur, Triinu Kanep.

VRUUM

9.a: Leonard Ladva, Robert Kurvits

KOHVIK"VIHMANE VÄRSKUS"

9.b: Liis Rossner, Rasmus Hallop, Ranno Samuel Adson,

Triin Kõõra, Siim Rossner & klassijuhataja Anne Kivilo.

VÕNNU VABATAHTLIK PÄÄSTEAMET

Martti Rumm, Silver Lindlaan, Felix Paumets, Kristo Kasepalu.

AVASTA ja UURI - LOODUSMAJA TÖÖTUBA.

Mai-Liis Vähi ja Signe Söömer (loodusmaja direktor).

TANTSUHULLUS - JUST DANCE TANTSUTUBA

Endine vanematekogu liige ja liikumise tulihingeline edendaja Liisa-Lotta Kaivo

koos perega tantsu löömas.

Kogukonnapäeva raha lugesid üle lapsevanemad Peep Mardiste ja Reet Lehtla.

Raha anti lapsevanem Kadri Valdre poolt üle kooli direktrissile, Kersti Vilsonile.

Peep Mardiste foto.

IV KOGUKONNAPÄEVA süda ja hing,  voldikute ja posterite kujundaja,

samuti õueala kavandite looja on Reet Lehtla (3.c lv).

Reklaamitüdrukud Carmen Kallas ja Bianca Daria Sosnovski (5.b). 

KOHTUMISENI V KOGUKONNAPÄEVAL, 28.04.2019.

III KOGUKONNAPÄEV 2017 TÕI PÄIKESE VÄLJA - TUHAT TÄNU KÕIGILE!

Päeva tulu - 941,34 (peale erinevate kulutuse maha arvamist 827,77) -  

kogume Kesklinna kooli VÄLITERVISERAJA ehitamiseks.

Vanematekohvikus kogunenud summa 778,08, annetuskasti kogunenud summa 122,91, 

Muhvli jäätisekohviku annetus oli 15 ja Kolme Elu Mängupõrgu annetus oli 25, 35. 

Tagasivaate kogukonnapäevale koostas Anne Kulamaa.

MIDA ARVATI?

 

Õpetaja Kristi Paju:"Õhkkond oli sõbralik ja meeldiv, tegevused põnevad ja kohvikutes pakutud toit mitmekülgne ning maitsev. Tore oli näha Karlova kooli, minu poegade, õpetajaid.

Igvavesti vahva ettevõtmine - minu poistele meeldis väga, aga nad olid pisut kurvad, et võimlasse ei jõudnud."

ASETA ENNAST FUAJEES KAARDILE

Aitäh Age Sild (8.b lv) ja Rasmus Sild (8.b).

VANEMATE ANNETUSKOHVIK

Aitäh - Kadri Valdre, Kadri Teder, Mari Kõrgesaar, Külli Lupkin, Kristi Kallion, Külli Kuusik, Kristina Hallik, Kärt Talsi, Silja Mikli, Merle Kupri, Aveli Pedastik, Anete Pihlak, Pent Kõrgesaar (4.a), Karmo Karlis (4.a), Oliver Mikli (4.a), Paula (4.a) ja Hilde (2.a) Laats.

Aitäh vanematekohviku toetajad: SÕSTRAMEKK OÜ, 

TASUTA PUUVILJAVALIK

"See on minu esimene kogukonnapäev", õhkas õnneliku näoga 1. b klassi Harriet.

VAHVLIKOHVIK

Aitäh -1.b klassi õpilased: Harriet Hallik, Hugo Pedastik, jako-Kaur Ott ning  Kristina Hallik (1.b lv) ja Hanno-Moso Hallik (1.b lv).

KOHVIK"KEVADHÕNG"

Aitäh - Airi Raiste ( 6.a klassijuhataja) ja õpilased:jakob Poska, Mattias Rajando, Holger Tiismus Joosep Ress, Kaarup Öövel, Martina Laan, Eliise Alop, Mihkel Tabor ning lapsevanemad: Margus Poska, Kristel Ress, Rait Ress,  Kadri Tiismus, Robert Tiismus.

JOONISTUSNURGAKE LASTELE

KOHVIK"KOHVITASS"

Aitäh - 8.b klassijuhataja Anne Kivilo ja õpilased: Liis Rossner, Kertu Serg, Pärt Kõrgesaar, Rasmus Hallop, Rasmus Sild, Ilona Peedosk, Ranno Samuel Adson, Triin Kõõra, Helina-Stiina Aia, Maria Napp, Morgan Kinna, abiline Siim Rossner.

PÕGENEMISTUBA PÖÖNINGUL

Aitäh: Valter Pakk (8.a), Borsi Pakk, Nora Kaplinski (7.b, ÕK), Stella Tsäko (8.aa, ÕK), Mikk Marten Miljan (8.a), Leonard Ladva (8.a), Raneli Reinaus (7.b, ÕK).

Foto autor Leonard Ladva (8.a).

JUUKSURISALONG

Aitäh Marina Kuur (6.a lv), Helen Jakob (6.a) ja Richard Jakob (4.a).

 

MUHVI AUTOLAHVKA

Aitäh: jürgen Öövel (9.a), Joosep jagomägi (9.a), Paula Kaivo (õde), Liisa-Lota Kaivo (9.a lv), Priit Jagomägi ( 9.a lv) ja Caspar Linnas (3.kl).

MEISTERDAMINE JA LAUAMÄNGUDE MÄNGIMINE

Aitäh - Ly Ambos (3.b klassijuhataja), Triin Pukk (3.b, 9.b lv) ja Emma-Leena Meinart (3.b) ja Robert Meinart (6.b), Veronika Saar (3.b lv), Aili Veider (3.b lv) ja Kerttu Mai Veider, Kelli Nemvalts (3.blv), Daniel Nemvalts (3.b) ja Dominik Nemvalts (vend), Mirjam Märtin (3.b).

MEISTERDAMISE TUBA" TEEL TÄHTEDE POOLE"

Aitäh 1.a lapsevanem Greete Jakobson  ja õpilane Markus Jakobson.

JUST DANCE  - WII TANTSUTUBA

Aitäh 4.b klassijuhataja Kristi Paju ja infojuht Madis Kauts.

TAKISTUSRAJALT VUNGIRAJALE

Aitäh TÜ liikumislabori töötajad Mihkel Lees ja Sille Vaikre.

VIGURVÄNDA RADA RATASTELE

Aitäh vanemkomisar Riho Korts-Lindus ja Aivi Värv (4.a lv).

KUULIMÄNGUDE TUBA

Aitäh Anti Saar.

PING-PONGI VÕISTLUS

Aitäh 2.c kl vanemad Mairi Korkka, Paavo Korkka ja Reet Lehtla 

RINGKÄIGUD JAAGUGA

Aitäh Jaak-Albert Metsoja (3.b lv)

KESKPÄEVASE KONTSERDI LOOJAD - AITÄH!

Grete - Mia Koha ja Mirtel Arro pool juhendatud 1.a klassi ansamblike koosseisus: Kristin Koha (õde), Emma Eliis Laanemaa, Evelin Karakatš, fonoga aitas Taavi Koha (lv 1.a).

 4.b klassi etenduses osalejad: Mia Britt Williams, Anette Lippmaa, Liisi Liias, Eva Maria Kandla ja Carmen Kallas.juhendaja õpetaja Kristiina Tõnson.

5.c klassi keskonnateemaline etendus, osades:Kristel Sikk, Margaret Saks, Kristine Merzin, Maria Merzin (3.a)......

Iluvõimlemiskava esitaja, Kristel Sikk (5.c).

Helindaja Ranno samuel Adson (8.b)

PÄEVA MUUSIKAVALIK

Aitäh Anu-Kristel Unt ja Iris Jämsen (ÕK, 8.a).

PÄEVA PILTNIKUD

Aitäh Eva-Lotta Meinart (9.b, ÕK) ja Leonard Ladva (8.a).

KOOLILEHE MÜÜK

Aitäh Nora Kaplinski ja Raneli Reinaus (ÕK, 7.b)

Kogukonnapäeva voldik, kava, posterreklaamposter ja flaier 

Aitäh 2.c lapsevanem Marje Eelma (OÜ Tuumik Stuudio)


OLI TEGUS, KASULIK, MÕNUSALT KOOSTÖINE, AGA SAMAS LÕBUS KOGUKONNAPÄEV - AITÄH ANNETAMAST JA TOETAMAST!

KUIDAS AGA OLID SEOTUD SUPILINNA SELTS JA MEIE ÕPILASKOGU LIIKMED?

Ikka PLATSIPÄEVA kaudu, nimelt oli Supilinna Seltsi esinaine Kristiina Praakli vaimustuses meie õpilaste vastupidavusest, kohusetundlikkusest, koostöövõimest ja ettevõtlikkusest PLATSIPÄEVAL.

Oleme siis koos väga uked ning täname meie inspireerituid tegijaid.....

- ÕK liikmed: Karmen Värk, Karolina Luht, Stella Tsäko, Nora Kaplinski, Anu-Kristel Unt, Raneli Reinaus.

- Vabatahtlikud Kaspar Jesmin ja Leonard (8.a).

AITÄH SUPILINNA SELTSILE MEIE ÕPILASTE KAASAMISE EEST SUPILINNA PÄEVADE TEGEMISTESSE!

II KOGUKONNAPÄEV OLI TÄIS ÜLLATUSI JA PÕNEVUST

VANEMATEKOHVIKU abiga koguti uue helitehnika ostmiseks 768, 27.

Kogutud summale lisandub 2015. aasta kogukonnapäeva lavakohvikutes kogutud ja lava ehitusest järele jäänud summa 350, 25 - kogusumma seisuga 25. aprill 2016, 1118, 52.

SUUR TÄNU KÕIGILE!

Kristjan Teedemaa foto.

Aitäh HEATEGEVUSKOHVIKU TOIMKONNALE: Kristel Ress, Maia Uusküla, Kadi Ly Olmaru-Luha Kristi Kallion, Kersti Kõiv, Age Sild, Külli Kaasik, Aivi Värv, Merle Kupri, Krista Jaakson ja kõikidele kooli töötajatele ja vanematele, kes tõid müüki toitu -jooke, samuti annetajatele s.h Just Dance tantsutoale, mille annetuskastike samuti päeva lõpus heategevuskohviku suurde kasti tühjendati ning eriti Ujula Konsumi perele, kes juba teist aastat järjest toetab vanemate heategevuskohvikut.

KOGUKONNAPÄEVAL TOIMUNUST JÄRGEMÖÖDA...

ASETASIME ENNAST KAARDILE

 Aitäh 7. b vanemad AGE SILD & KÜLLI KUUSIK.  

AVASIME LAVA & TÄNASIME LAVA EHITAJAID & SPONSOREID

 

 

KUULASIME JA NAUTISIME ESINEJAID

Aitäh Mia-Karo Ints (8.a).

Aitäh Juhan Sobko (2.a) ja lapsevanem Teana Sobko.

Aitäh 4.c tantsijad Ann Liis Kitt, Kristel Sikk & Kristiine Merzin.

Aitäh Annika Mägimets (5.a) ja lapsevanem Kaie Mägimets.

Aitäh 3.a näiteringi lapsed: Adeli Ilves, Grete-Liis Tein, Elisabeth Kiisk, Paula Laats, Rahel Paarop, Miariin Pruulmann

KUULUTASIME VÄLJA, ET NÜÜDSEST OLEME AMETLIKULT ÜKS NELJAST KOGUKONNAKOOLIST.

Aitäh projekt "Tulukese" meeskonnale, et meid kogukonnakoolina kampa võtsite!

MARGARET JÜRISONI KARMOŠKA SAATEL...

PANIME FUAJEE SEINALE KOGUKONNAKOOLI MÄRGI

Aitäh Margaret Jürison & Regina Merelaht, Kersti Vilson & Jaak-Albert Metsoja (tuuri korraldaja, 2.b lapsevanem). Fotode autor: Karin Länts - aitäh!

LIIKUSIME VERIVÄRSKEL EESTI ESIMESEL PÕHIKOOLIDE VUNGIRAJAL

Fotode autor Anne Kulamaa.

Fotode autor: Liisa-Lota Kaivo (7.a lv).

Aitäh 8.a lapsevanemad Liisa-Lota Kaivo, Priit Jagomägi & õpilased: Jürgen Öövel (8.a), Ats Toomsalu (7.a), Joosep Jagomägi (8.a), Eva-Lotta Meinart (8.b), Freddy Jakobson (8.a), Jass Reemann (8.a). Eriline tänu vungiraja ülespanijale ja siseterviseradade projektijuhile Alo Lõokesele (alumisel fotol).

SEIKLESIME PÕGENEMISTUBADES PÖÖNINGUL & MUUSIKAKLASSIS

Fotode autor: Anne Kulamaa.

Aitäh 7.a õpilased: Markus Aland, Leonard Ladva, Valter Pakk, Stella Tsäko, Valter Pakk, Karmen Värk, Iris Jämsen, Anu Unt, Markus Palatu, Robert Kurvits & klassijuhataja Rille Jüriado & lapsevanemad Annika Pakk, Anne Aland.

 SAIME HÄID MAITSEEELAMUSI KOHVIKUTES...

TOMATIKOHVIK

Aitäh 5.a TOMATIKOHVIKU toimkonnale: Kaarup Öövel, Joosep Ress, Holger Tiismus, Pauline Ainso, Mattias Jakob Poska, Annika Mägimets, Andre Sarapuu & klassijuhataja Airi Raiste & lapsevanemad Kadri Tiismus (ka õpetaja), Margus Poska, Jürgen ja Heidi Öövel, Rait Ress, Kaie Mägimets. Fotode autorid Jaana Muna & Karin Länts.

Aitäh 9.b klassi ÕHUPALLIKOHVIKU toimkonnale:Katariina Kurina, Carol Soovik, Sandra Sarapuu, Kristin Tralla, Edith-Helena Juursoo, Liisbeth Onno, Annaliis Sorga, Merili Elisabeth Kõiv, Emma -Lotte Viirnurm, Mairis Marjapuu, Elise Laur, Riinu-Liis Lajal & klassijuhataja Riina Pauklin. Fotode autor Karin Länts.

MEHHIKO TOIDU KOHVIK

Foto autor Jaana Muna.

Aitäh 9.b toimkonnale: Sander Jaaniste, Rauno Richard Arrak, Henri Suokas, Tair Põder & lapsevanem Marit Jaaniste. Foto autor Karin Länts.

SAIME TÖÖTUBADES NIKERDADA, AVASTADA JA ILUSAKS...

Aitäh ORIGAMIDE õpistu eestvedajatele Trine Ots, Pauline Ainso & Eliise Jõgi (5.a)

 

Aitäh ILUTOA soengunippide eest Anu Otsale (5.a lv).

Foto autor Jaana Muna.

LOTTE INTERAKTIIVSE LAUAMÄNGU suunajale Andrus Kurvitsale (1.a lv) ja 1. a õpilastele.

Foto autor Karin Länts.

Aitäh LINNARUUMI KUJUNDAMISE töötoa eestvedajad lapsevanemad Merle Karro - Kalberg (2.b lv) ja Marje Eelma  (1.c lv). Foto autor Jaana Muna.

 Foto Marje Eelma (1.c lv).

 Aitäh 1. c lapsevanem Reet Lehtla.

 Aitäh KUMMIKEKSU õpetamise eest Merle Kupri & Hedi Laumets (6.b lv).

 Aitäh PUUTÖÖ TOA juhendamise eest Vahur Vahtra (õpetaja).

Aitäh VENE KULTUURI (pelmeenide valmistamine) juhendamise eest Jelena Karajeva & Jelena Ussar.

Aitäh MÄNGUDE TOA eestvedamise eest 4. b õpilased: Agu Kohv, Markos Mihkelson, Agnete Kool, Mehka Kartau, Kristjan Ristolainen & klassijuhataja Kaisa Vaher ning lapsevanemad Tiia Ristolainen, Piret Pungas- Kohv

Aitäh Marko Kohv (droonide õpitoa eestvedaja ja foto autor, 4.b lv).

Aitäh Emma-Lotte Viirnurm &...........näomaalingute tegemise eest.

OSKUSTE ÕPPE MEETODI TUTVUSTAVA LOENGU eest aitäh ANGELA JAKOBSON (6.a lv).

PEAKOORDINAATOR: LIISA-LOTA KAIVO (8.a lv).

KUJUNDAJA (plakat, pealdis, flaierid, tänutäht ehitajatele) MARJE EELMA (1. c lv).

 KOGUKONNAPÄEVA AJAKAVA KUJUNDAJA ANNIKA PAKK (8.a lv).

 

Fotod koondas veebilehele Anne Kulamaa.

Pildigaleriisid kogukonnapäevast leiad veel:

FB- lehel: https://www.facebook.com/events/1224184770926723/?active_tab=posts;

Kooli veebilehel http://www.kesklk.tartu.ee/index.php?id=35637.

Liisa-Lota Kaivo pildigalerii; https://picasaweb.google.com/104422819938327299802/6277584356608949457?feat=directlink

2016. AASTA KOGUKONNAPÄEV ÕNNESTUS - TUHAT TÄNU TEILE KÕIGILE !

 

KESKLINNA KOOLI KOGUKONNAPÄEV PÜHAPÄEVAL, 24. APRILLIL 2016 SUPILINNA AVATUD HOOVIDE PÄEVAL.

Vanematekogu kutsub kõiki õpilasi, lapsevanemaid ja õpetajaid ka sel aastal üheskoos panustama, et II KOGUKONNAPÄEV oleks vähemalt sama lahe või veelgi ägedam kui möödunud aastal toimunud kogukonnapäev. 

 

MILLEKS MEILE KOGUKONNAPÄEV? 

Kogukonnapäeval 24. aprillil kell 11-16 on Kesklinnak kooli hoovi ja uksed avatud nii kogukonnale kui ka kõigile teistele, kes tunnevad huvi kooli vastu. 

Kogukonnapäeva suur eesmärk on, et ühise sündmuse nimel tegutsedes harjutatakse koostööd nii klassi- kui kooliperes ja õpitakse üksteist paremini tundma. Laiemale kogukonnale uksi avades ja kooli tutvustades tugevneb kooli meie-tunne ja ühtsus.

Pakume üksteisele ja külalistele põnevaid töötubasid, ringkäike majas ja selle ümber, aktiivseid tegevusi sees ja väljas, hõrgutisi kohvikutes ja kõike muud, milleks kooliperel vaid fantaasiat jagub.

Lisaks kogutakse kogukonnapäeva kohvikutega annetusi koolile uue helitehnika soetamiseks.

 

KÕIK HEAD ETTEPANEKUD KOOS ELLUVIIJATEGA ON SÜNDMUSE ÕNNESTUMISEKS VÄGA OODATUD...

Selleks arutage OMA KLASSI ÕPILASTE JA VANEMATEGA LÄBI,  et avastada mõni põnev töötuba või muu ettevõtmine, mida teistele pakkuda ja mille läbiviimisel terve klassipere saaks ja tahaks kaasa lüüa! Super, kui klassijuhatajagi tuleks kampa! Kui aga terve klass kaasa lüüa ei soovi või vastupidi,  siis väga oodatud kõikide väiksemate meeskondade panus. Oodatud on ka aineõpetajate töötoad, mida julgemad juba eeelmisel aastal ka edukalt katsetasid.

Kogukonnapäeva programis võiks  tegevust jätkuda erinevatele vanusegruppidele ja huvidele nii majas kui ka hoovis. Näiteks võiksid vanemad ja õpilased ühiselt korraldada oma töö ja hobidega seotud töötube, kohvikuid, koolimaja tutvustamise mänge/tuure, spordivõistlusi jne.Silmas tuleks pidada, et õuetegevusi saaks rajuilma korral teha ka sees või neid millegi muuga asendada. Kõik tegevused ei pea kestma kogu päeva vältel (näiteks võib ka teha midagi igal täistunnil, paar korda päeva jooksul jne). Väikese spikri leiate mullusest kavast.

Kogukonnapäeva raames toimub ka VÄIKE MUUSIKALINE HETK, kuhu ootame kõiki soovijaid üles astuma pillimängu, laulu, tantsu, etenduse või muu kauniga. 

tklkvanematekogu at gmail dot com. 

MEENUTUSEKS, ET KESKLINNA KOOLI ESIMENE KOGUKONNAPÄEV (2015) ÕNNESTUS TÄNU VANEMATE, ÕPILASTE JA ÕPETAJATE KAASALÖÖMISELE 

KOGUKONNAPÄEV 2015 PILDIGALERIID:

Huvijuht Anne Kulamaa pildigalerii.

Supilinlasest fotograafi Kristjan Teedema pildigalerii (algab avatud hoovide päeva muljetega mujalt Supilinnast).

 Pildimeenutuse leiad ka siit.

 

 

I KOGUKONNAPÄEV (2015) TÕI NÄOLE LAIA NAERATUSE

 KESKLINNA KOOLI KOGUKONNAPÄEV toimus 26. aprill ning päeva kava oli integreeritud kaSupilinna päevade programmi.

Ajaliselt, ruumiliselt ja ideeliselt haakus kogukonnapäev samal ajal Supilinna päevade raames toimuva avatud hoovide päevaga.  Kogukonnapäev valmis laste, lapsevanemate, kooli õpetajate ning töötajate rõõmsas koostöös, pressiteade. 

Ühepäevakohvikuga  "Ehitame aulasse lava" koguti, 536€ & 42senti.

TUHAT TÄNU kõigile kogukondlastele, kes meie suurejoonelist sündmust kaema tõttasid ja täiel rinnal kaasa rõkatasid!

AITÄH tegusale ja inspireeritud korraldusmeeskonnale! 

Kogukonnapäeva projekti juhid: Jaak - Albert Metsoja, jaakalbert@gmail.com, 56916061, Kristel Ress,  plakati ja flaieri kujundus: Merle Karro - Kalberg.

KOGUKONNAPÄEV 2015 PILDIGALERIID...

Huvijuht Anne Kulamaa pildigalerii.

Supilinlasest fotograafi Kristjan Teedema pildigalerii (algab avatud hoovide päeva muljetega mujalt Supilinnast).